O nas

Kim jesteśmy ?

Przede wszystkim rodzonymi braćmi, ja Adam i brat Tomek, którzy postanowili połączyć swoją pasję oraz siły i stworzyć jedną profesjonalną firmę świadczącą usługi najwyższej jakości.
Photo&Video SLK Production oficjalnie swoją działalność zaczęła od 2019r. Nabierane przez długie lata doświadczenie pozwoli zatrzymać czas, stworzyć dla Państwa pamiątkę na całe życie. Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę związaną z filmowaniem i fotografowaniem uroczystości ślubnych.
Posiadamy ukończone kursy diecezjalne które umożliwiają nam fotografie oraz filmowanie podczas ceremonii w kościele, świadectwa kwalifikacji do lotów komercyjnych dronem oraz ukończone kursy w zakresie obróbki wideo i fotografii.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem najnowszej generacji, który rejestruje najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Chcąc zapewnić Państwu najwyższy poziom usług do naszej pracy wykorzystujemy Aparaty cyfrowe Sony A7III i A7IV z wymienną optyką i jasnymi obiektywami oraz stabilizacją, materiały filmowe rejestrujemy w formacie 4K natomiast zdjęcia w formacie RAW. Do obróbki wykorzystujemy najnowsze komputery WINDOWS i macOS oraz najnowsze oprogramowania do montażu i obróbki Adobe Creative Cloud oraz Final Cut Pro X.
​​​​​​​
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Back to Top